Hned to bude...
Zatím se naučte slovíčko:
alone - samotný
Domů > Blog > Vyzkoušejte a pomozte nám rozhodnout který

Vyzkoušejte a pomozte nám rozhodnout který

Chcete zažít nový způsob učení, se kterým se doslova ponoříte do cestování? Chcete vyhrát kurz zdarma? Vyzkoušejte si inovativní kurz Travel & Learn. Kurz kombinuje výuku jazyka s cestopisem a je plný autentických materiálů z našich cest.

Vymysleli jsme dva různé formáty, ale potřebujeme vaši pomoc při rozhodování. Vyzkoušejte oba a dejte nám vědět, který je ten, se kterým pro vás bude studium angličtiny to největší potěšení. Pojďme společně objevovat svět a učit se! Z testerů, kteří nám pomohou s výběrem vylosujeme jednoho, který dostane nový kurz zdarma.

 

Travel and learn Malajsie - kurz angličtinyTravel & Learn – Malajsie

První formát kurzu se soustředí na systematickou výuku angličtiny pro samouky, jakou znáte z běžných kurzů. Učíte se slovíčka, fráze a gramatiku z kontextu, procvičujete si čtení, poslechy i psaní a vše cyklicky opakujete.

 

Travel and learn Itálie - kurz angličtinyTravel & Learn – Itálie

Jste připraveni si udělat z učení angličtiny zábavu? Náš druhý formát kurzu je ideální pro samouky, kteří si chtějí zpestřit svou jazykovou cestu. Tento online kurz angličtiny se zaměřuje na poskytování autentických a zábavných doplňkových materiálů, díky nimž angličtinu zvládnete během chvilky.

 

Tak která forma? A která země?

Potřebujeme tedy vědět, zda by se vám líbila varianta kde se budete víc učit, nebo ta víc oddychová. Jeden je zaměřený na Malajsii a druhý na Itálii. Poraďte nám také, která země by vás zajímala víc.

Napište nám do komentáře pod článkem. Případně nám prosím pošlete email.

 

Kurz je dokončen

Užijte si online kurz angličtiny – Toskánsko…

 

 

18 komentářů k “Vyzkoušejte a pomozte nám rozhodnout který”

 1. jana.muzikarova

  Dobrý den Soňo,
  Prošla jsem si oba kurzy. Tématicky se mi více líbí Itálie, ale to tím, že jsem tam ještě nebyla a toužím se tam podívat.
  Ale vyhrála to Malajsie :-). Více se toho naučím (což hodně potřebuji) a zároveň je to zajímavé téma. Tedy spojení příjemného (cestování) s užitečným (učení). Děkuji

   1. monika.sochova

    Soňi, mám být upřímná? Já jsem už kdysi zkoušela tu Malajsii a dneska jsem se chtěla podívat na tu Itálii a napsalo mi to, že kurz mohu absolvovat pouze jednou a to už jsem tedy vyčerpala. Tak jsem prostě zvolila Itálii, kde bylo psáno, že je to podáno zábavnější formou a vlastně jsem se tím chtěla zařadit do soutěže o možné vyhrání kurzu zdarma8⁠-⁠). Trochu se stydím, ale vážně jsem to chtěla hodnotit objektivně, ale bohužel už jsem neměla šanci… Hezký den, Monika

    1. sona.dobiasova Jazyko

     Tak to je nějaká chyba u nás, Moniko, Malajsie je tam teď úplně nově, protože před tím byla jen na blogu a tam samozřejmě nebyla ve formě systematické výuky, ale jen nástřel možností. Já poprosím Františka, aby vám tu Malajsii zpřístupnil a budu ráda, když se na ni mrknete a dáte nám zpětnou vazbu. Ony jsou ty kury zábavné oba, jen taMalajsie je prostě kombinace zábavy a učení. V soutěži už určitě jste 🙂

     1. monika.sochova

      Dobrý večer, Soni. Dobře, děkuji Vám, ráda se na ně podívám. Každopádně současný status při otevření jednoho z nich je následující:
      Kurz si můžete vyzkoušet pouze jednou
      V minulosti jste si tento kurz již asi zkoušeli. Kupte si ho prosím.
      Pokud vám nebude vyhovovat, vrátíme vám peníze.

     1. monika.sochova

      Dobrý den, Soni. Vím, že jsem otravná, ale stále mi to nejde…Načítá se mi to a následně se ocitám na hlavní stránce bez přístupu ke kurzu…Děkuji, hezký den. Monika

     2. monika.sochova

      Jupí, tak už mi to šlo!:) Stále zastávám názor – nyní již podložený zkušeností:), že se mi víc líbí formát Itálie. Možná je to i tím, že je mi bližší, než ta Malajsie – ne, že bych se tam nechtěla podívat, ale do té Itálie to bude snazší:) Přijde mi ten formát více hravý, zajímavější, zábavnější. A ”učím” se o místech, kam se prostě jednou můžu podívat!

Diskuze

Pro přidávání komentářů se musíte nejdříve přihlásit. Pokud u nás ještě nemáte účet, tak se zaregistrujte. Je to zdarma a bez závazků.

Zaregistrovat se