Hned to bude...
Zatím se naučte slovíčko:
claim - tvrdit
Domů > Kurzy > Angličtina > Běžná angličtina > Angličtina pro středně pokročilé – B1 > Zvýhodněný balíček pro samouky – B1

Zvýhodněný balíček pro samouky – B1

7 176 Kč

Ušetříte 3 894 Kč

Garance vrácení peněz

Konverzaci máte v malíku, ale potřebujete zapracovat na slovní zásobě, gramatice, porozumění? Anebo si chcete angličtinou procvičovat šedou kůru mozkovou jen tak pro radost a bez spěchu? Tohle je balíček přímo pro vás.

Angličtina na 6 až 10 měsíců. Podle toho jak budete pilně studovat.

Cílová skupina:

Středně pokročilí, úroveň B1

Balíček obsahuje

Kurzy

Středně pokročilí – B1 / 1

Už máte docela dobrou slovní zásobu z každodenního života a rozumíte hlavním myšlenkám při poslechu i mluvení, ale detaily vám stále unikají?
S tímto kurzem rozvinete slovní zásobu, naučíte se spoustu nových frází a také začnete mluvit s větší jistotou a v rozvinutějších větách. Jednoduše celkově posílíte svou sebejistotu v používání angličtiny.

Detail kurzu Cena 3 190 Kč2 393 Kč

Středně pokročilí – B1 / 2

Kurz navazuje na předchozí kurz B1 / 1. Kurz pro ty, kterým to už začíná jít, ale potřebují rozšířit slovní zásobu a zapracovat na porozumění detailů a plynulejším a automatičtějším mluvení.

Detail kurzu Cena 3 190 Kč2 393 Kč

Středně pokročilí – B1 / 3

Kurz plynule navazuje na kurzy Středně pokročilí B1 – 1 a 2. Také si jím můžete projít samostatně jako “rozehřívacím kolem” před kurzy pro úroveň Pokročilí.
Zde budete pokračovat s prací na sebevědomějším použití angličtiny. Zapracujete na slovní zásobě, abyste při konverzaci mohli jít více do hloubky a poladíte další části gramatiky. To vám umožní vyjadřovat své myšlenky snadněji a přesněji.

Detail kurzu Cena 3 190 Kč2 393 Kč

Doživotní přístup ke gramatice a slovíčkům

Přehled gramatiky a slovíček z kurzu B1/1

Gramatika a slovíčka z kurzu B1/1

Přehled všech slovíček, videí s vysvětlením gramatiky a přehledné tabulky s příklady použití. Přístup k nim je neomezený, takže i po skončení kurzu se k nim můžete vracet a neustále oživovat paměťové dráhy.

Více informacíCena 500 Kč0 Kč

Navíc vám dáme 718 bonusových kreditů.

Ty můžete využít na jakékoliv naše služby. 1 kredit = 1 Kč.

A nezapomeňte, že za pilné studium sbíráte další kredity.

7 176 Kč

Ušetříte 3 894 Kč