Hned to bude...
Zatím se naučte slovíčko:
fail - neuspět
Domů > O nás

O nás

Co je Jazyko​

Online aplikace na výuku angličtiny pro samouky

  • Kurzem vás provází živý lektor.
  • Využívá nejnovější poznatky z neurověd.
  • Kombinace praktických slovíček, poslechu, čtení, gramatiky, psaní a mluvení.
  • Už žádné otázky, co se budu učit. Vaše denní dávka studia je vždy připravena. Vy se jen posadíte a učíte se.
  • Stačí 20 minut denně.

Co říkají naši studenti

Už jsem si objednala třetí kurz, to mluví samo za sebe. Jsem velice spokojená.

Olga V.

Každý den je připravené nové cvičení, nebo opakování. Vše jasně a stručně vysvětlené. Ke všem předešlým cvičení rychlý přístup k možnému opakování. Je to fajn každodenní chvilkové učení.

Libuše N.P.

Doporučuji, na každý den mám připravená cvičení, která se střídají na poslech, slovíčka, gramatiku. Zábavná forma krátkých cvičení na každý den.

Pavla H.

Skvělý a pro mě nový způsob učení Anglického jazyka. Každý den na mě čeká nějaká aktivita, kterou zvládnu do 20 minut. Takový Adventní kalendář na každý den. Moc se mi líbí pravidelné opakování naučené látky a učení slovíček různými způsoby, které mi pomáhá si naučenou látku znovu vybavit a lépe zapamatovat. A největší motivace je Hujerská řada nepřerušeného studia, která mě nakopne do učení i když se mi vůbec nechce. 😁
Díky moc, konečně mám zase pocit, že se v angličtině posouvám. 😊

Markéta P.

Skvělé výzvy, zábavné procvičování a způsob, jakým je vše vedeno, mě nutí si k tomu pravidelně sednout a překonat sebe sama ve výsledku z předchozího dne A to nemluvím o motivaci ohledně nabídky dalších kurzů Za mě naprostá pecka!

Martina M

Kurzy firmy Jazyko studuji on-line, moc se mi líbí jejich systém výuky i motivační systém, využívám i konverzační hodiny. Vřele doporučuji.

Dana Čabalová

Výuka je postavena na poznatcích o tom, jak funguje mozek během učení a paměti. Pokud chcete vyzkoušet jazykovku, u která máte šanci, že cizí jazyk fakt nevzdáte, mohu ji s klidným srdcem vřele doporučit.

Prof. Aleš B. Stuchlík, patron kurzů

Z 0 na 100 za 5 vteřin byl vždy můj sen…u učení jazyků to však takhle nefunguje. Přesto můj pomalý, protrahovaný a téměř celoživotní boj s angličtinou nabral obrátky. Děkuji za nový a inovativní přístup, zábavný a ve své jednoduchosti takřka dokonalý

Kamila Hadaščoková

Děkuji moc za rychlé nakopnutí k pravidelné a zábavné výuce. Kurzů na angličtinu jsem vyzkoušela už spousty, ale tento je tak milý a zábavný, že vás dostane. Ráda bych doporučila i individuální lekce, je to moc příjemně strávený čas, který vás posune mílovými kroky. Jazyko dává smysl a bude vás bavit. Těším se na pokračování v dalším levelu. Martina

Martina Štindlová

Soňa Dobiášová

Autorka, metodička, lektorka a jazyková koučka

Za více než 30 let lektorování jsem pomohla spoustě studentů, kteří si mysleli, že se cizí jazyky prostě nikdy nedokáží naučit. Jejich problém nebyl v inteligenci nebo talentu, ale v tom, že se jazyk učili způsobem, který jejich mozku nevyhovoval.

Sama jsem se naučila 7 jazyků a poslední, italštinu, jsem zvládla v mých 50 letech za půl roku. Stačilo se jen učit tak, jak vás budu učit angličtinu tady v Jazyko - systematicky, s radostí a bez posedlosti bezchybností.

Náš patron

Prof. RNDr. Aleš Stuchlík, DSc.

Vedoucí Oddělení neurofyziologie paměti, Fyziologického ústavu Akademie věd ČR, neurokouč a neuromentor.

Kurzy angličtiny pro samouky Jazyko pracují s motivací a jsou založeny na neurovědách. Jsou sestaveny tak, aby náš mozek a paměť doslova nasávaly angličtinu přirozeným způsobem – rychle, efektivně a napořád. Stačí, když budete studovat systematicky a každý den.

Proto se patronem našich kurzů angličtiny stal profesor Aleš Stuchlík.

Aleš Stuchlík

Tým​

Romandi Louw

Romandi Louw

I am an English language teacher from South Africa. I am a creative soul with a passion for language, art, cuisine and finding the beauty in our everyday lives.

František Funda

František Funda

Jsem muž v pozadí. Asi spolu do kontaktu nepřijdeme, ale zajišťuji, aby Jazyko fungovalo. Takže pokud něco nefunguje nebo by se vám něco nelíbilo, zajistím nápravu.

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Jsem lektorka a mentorka angličtiny.  Dám vám zpětnou vazbu k vašim úkolům. Někdy se možná uvidíme na online lekci.

Vyzkoušejte si Jazyko zdarma

Ukážeme vám, jak jednoduché může učení angličtiny být. Bez závazků, bez nutnosti zadávat údaje z platební karty.