Hned to bude...
Zatím se naučte slovíčko:
ability - schopnost
Domů > O nás

O nás

Jak vzniklo Jazyko

 

Jako lektorka na volné noze jsem před více než deseti lety vedla kurz angličtiny pro IT firmu, kde pracoval František. Už od první chvíle bylo jasné, že náš vztah má jinou jiskru než ten, která obvykle lítá mezi lektorkou a studentem. S Františkem jsme od té doby partneři životní, taneční, cestovní i jezdečtí, a protože se svými talenty skvěle doplňujeme, tak se z nás stali i parťáci v projektu Jazyko. 

Ale tady chybí ještě poslední střípek do skládanky – Hanča, jedna z mých prvních studentek, která se mi vrátila jako bumenrang, když jsem ji nejvíc potřebovala. Začala nejdříve lektorovat v mé jazykové škole a později, když odešla na mateřskou, starala se o administrativu. Hanča přišla s nápadem dát dohromady projekt, který by spojoval výhody jazykového koučování, online kurzu a kurzu s lektorem a byl cenově dostupný pro širokou veřejnost. A tak postupně začalo vznikat Jazyko.

Tým Jazyko

Soňa Dobiášová

Soňa Dobiášová

Jsem svým založením introvert, který během dospívání zjistil, že být extrovert je přijatelnější životní strategie. Jazyky jsem se začala učit sama, protože mě vždy fascinovaly a jejich používání mi dávalo dokonalou příležitost komunikovat s lidmi v “jiné roli”, což byl velmi osvobozující pocit. Začala jsem angličtinou a později jsem přidala španělštinu a francouzštinu. Dnes celkem ovládám tři cizí jazyky plynně a čtyřmi dalšími se obstojně domluvím. 

Navíc mě odjakživa bavilo vypozorovávat vzorce fungování gramatiky a vymýšlet inovativní postupy, jak se jazyky učit. Tohle všechno jsem zúročila, když jsem si ještě během studia VŠ začala přivydělávat doučováním angličtiny. Od té doby uběhlo už více než 25 let a učení mě ani na minutu nepřestalo bavit, protože pomáhat lidem dosahovat jejich snů je čistě návykové.

Hana Kolková

Ing. Hana Kolková

Jsem lektorka angličtiny, mentorka a autorka obsahu. Kromě toho všeho se na mě můžete obrátit pokud budete potřebovat řešit fakturaci nebo jakýkoliv požadavek související s kurzy.

František Funda

Mgr. František Funda

Jsem muž v pozadí. Asi spolu do kontaktu nepřijdeme, ale zajišťuji, aby Jazyko fungovalo. Takže pokud něco nefunguje nebo by se vám něco nelíbilo, zajistím nápravu.

Romandi Louw

Romandi Louw

I am an English language teacher from South Africa. I am a creative soul with a passion for language, art, cuisine and finding the beauty in our everyday lives.

Zuzana Marková

Zuzana Marková

Jsem lektorka a mentorka angličtiny.  Dám vám zpětnou vazbu k vašim úkolům. Někdy se možná uvidíme na online lekci.

Tereza Musilová

Tereza Musilová

Lektorka a mentorka angličtiny. Budu vás mít na očích a dohlížet jestli se učíte 😉  Také budu kontrolovat vaše úkoly.

Všichni máme pár věcí společných...

Jsme rodinný podnik.

Nejsme velká jazykovka se stovkami anonymních klientů. Učení jazyků nás opravdu baví a ke každému studentovi přistupujeme jako k individualitě.

Téměř 8 let se věnujeme on-line jazykovému koučinku a mentoringu.

A vám přinášíme syntézu toho nejlepšího, co jsme se za ta léta naučili.

Rozumíme tomu, jak probíhá proces učení a jak funguje paměť a motivace.

S obojím aktivně pracujeme v našich kurzech a věříme, že tyto dovednosti využijete nejen při učení se jazykům.

Vyzkoušejte si Jazyko zdarma

Ukážeme vám, jak jednoduché může učení angličtiny být. Bez závazků, bez nutnosti zadávat údaje z platební karty.