Hned to bude...
Zatím se naučte slovíčko:
compare - porovnat
Domů > O nás > Recenze

Recenze

Jsme hrdí na to, že naše online kurzy angličtiny získávají pozitivní ohlasy od spokojených studentů. Přečtěte si jejich recenze a uvidíte, jak jsme jim pomohli na jejich cestě ke svému lepšímu já.

 

Jsem na začátku začátečnického kurzu, ale zatím mě učení baví jako nikdy předtím!
Iva Nekulová
Soňa mě oslovila svými příspěvky na Instagramu. Videa jsou zábavná a i gramatika se se Soňou hned lépe učí. Kurzy jsou zábavné, žádné nudné učení. Jsem moc spokojená. Určitě budu pokračovat dál.
Lada N.
Už jsem si objednala třetí kurz, to mluví samo za sebe. Jsem velice spokojená.
Olga V.
{name}
Každý den je připravené nové cvičení, nebo opakování. Vše jasně a stručně vysvětlené. Ke všem předešlým cvičení rychlý přístup k možnému opakování. Je to fajn každodenní chvilkové učení.
Libuše N.P.
Doporučuji, na každý den mám připravená cvičení, která se střídají na poslech, slovíčka, gramatiku. Zábavná forma krátkých cvičení na každý den.
Pavla H.
Kurzy firmy Jazyko studuji on-line, moc se mi líbí jejich systém výuky i motivační systém, využívám i konverzační hodiny. Vřele doporučuji.
Dana Čabalová
{name}
Výuka je postavena na poznatcích o tom, jak funguje mozek během učení a paměti. Pokud chcete vyzkoušet jazykovku, u která máte šanci, že cizí jazyk fakt nevzdáte, mohu ji s klidným srdcem vřele doporučit.
Prof. Aleš B. Stuchlík, patron kurzů
Děkuji moc za rychlé nakopnutí k pravidelné a zábavné výuce. Kurzů na angličtinu jsem vyzkoušela už spousty, ale tento je tak milý a zábavný, že vás dostane. Ráda bych doporučila i individuální lekce, je to moc příjemně strávený čas, který vás posune mílovými kroky. Jazyko dává smysl a bude vás bavit. Těším se na pokračování v dalším levelu.
Martina Štindlová
Už jsem si objednala třetí kurz, to mluví samo za sebe. Jsem velice spokojená.
Olga Vostoupalová
Učení s Jazyko.cz jde skoro samo, je velmi zábavné a velmi nakažlivé. Každý den se těším na novou lekci.
Irena Macoszková
Konečně mě AJ baví. Už se blížim ke konci prvního kurzu a nevynechala jsem jediný den a to je u mě co říct. Mám nakoupené další kurzy a těším se na další posun.
Iveta Ivanická
{name}
Každodenní krátká zábava s angličtinou. Učení spojené se zábavou. Procvičí se vše od gramatiky, přes slovíčka, poslech až po videa a konverzaci. Za mě jsou kurzy super.
Tereza Vávrová