Hned to bude...
Zatím se naučte slovíčko:
edge - okraj
Domů > Kurzy > Angličtina > Středně pokročilí

Středně pokročilí

Každá jazyková úroveň obsahuje 3 navazující kurzy + jeden opakovací.

Středně pokročilí – B1 / 1

Už máte docela dobrou slovní zásobu z každodenního života a rozumíte hlavním myšlenkám při poslechu i mluvení, ale detaily vám stále unikají?
S tímto kurzem rozvinete slovní zásobu, naučíte se spoustu nových frází a také začnete mluvit s větší jistotou a v rozvinutějších větách. Jednoduše celkově posílíte svou sebejistotu v používání angličtiny.

Detail kurzuCena 1 890 Kč

Středně pokročilí – B1 / 2

Kurz navazuje na předchozí kurz B1 / 1. Kurz pro ty, kterým to už začíná jít, ale potřebují rozšířit slovní zásobu a zapracovat na porozumění detailů a plynulejším a automatičtějším mluvení.

Detail kurzuCena 1 890 Kč

Středně pokročilí – B1 / 3

Kurz plynule navazuje na kurzy Středně pokročilí B1 – 1 a 2. Také si jím můžete projít samostatně jako “rozehřívacím kolem” před kurzy pro úroveň Pokročilí.
Zde budete pokračovat s prací na sebevědomějším použití angličtiny. Zapracujete na slovní zásobě, abyste při konverzaci mohli jít více do hloubky a poladíte další části gramatiky. To vám umožní vyjadřovat své myšlenky snadněji a přesněji.

Detail kurzuCena 1 890 Kč

Ušetřete 1 000 Kč​

Kupte najednou kurzy B1/1 + B1/2 + B1/3 a dáme vám slevu 1000 Kč. Kurzy samozřejmě můžete studovat postupně. Navíc vám dáme 467 kreditů, které můžete využít jako slevu na další objednávku nebo třeba na konverzace. 1 kredit = 1 Kč.

Zpět na výběr úrovně – Nevíte, jaká úroveň je pro vás vhodná? Udělejte si rozřazovací test…